Ana Sayfa TEKNOLOJİ Armut.com Şikayet Var Rezilliği

Armut.com Şikayet Var Rezilliği

1123
1
Paylaş

Vatandaşın İnternet aracılığı ile aldığın hizmetlerin ülkemizde hemen hemen %60 %70 oranında kötü ve şikayetçi oldukları halde ellerinden hiç bir şey gelmiyor, aslında toplumsal sorunların başında gelen bir durum, bu haberimiz de yer vereceğimiz İnternet üzerinden hizmet alıp mağdur olan insanların en çok hangi siteden mağdur olduğunu açıklamak.

Site Armut.com tamamen Türkiye’de bulunan ufak esnafı ilişkilendiren tüm sektörleri içinde kapsayan bir sistem olan bu web sitesinde o kadar yalan dolan üçkağıt ve dolandırıcılık dönüyor ki anlatmakla bitmez sanırım mağdurların hikayelerini anlatmakla. Merakımdan araştırmak istedim malum Türkiye’nin bir şikayet platformu var Sikayetvar.com bu web sitesinde Armut.com ne alemde bir baktım ki inanılmaz derecede şikayet var ve onca şikayetin olmasına rağmen Armut.com sitesi faaliyetlerini sürdürmekte. Bize göre bu durumun en büyük etkeni personel eksikliği gibi geldi ama umarım düşündüğümüz gibidir. Şayet insanların bu kadar şikayetine rağmen bir müdehale yapılmıyorsa site yetkilileri tarafından gerçekten bu işe devletin el atması gerekir.

Google aramalarının nerdeyse tamamında yer alan bu web sitesi, günü birlik veya küçük zaman dilimlerinde yapılabilecek hizmetlerin aramalarında hemen hemen hepsinde yer alıyor insanlarda bu kadar rağbet gören bir siteye güveniyor, bu güvencelerinin karşılığında hüsrana uğrayan müşteriler yüzünden sitede yer alan işlerinde profesyonel olan firmalarda karalanmış oluyor bu durum Armut.com için ne kadar önemli bilemiyoruz ama bu gidişata birilerinin dur demesi lazım.

Gerçekten bu söylediklerimiz kendi kafamızdan uydurduğumuz bir haber niteliği taşımamaktadır. Dilerseniz kendiniz araştırabilirsiniz Sikayetvar.com adresini tıklayın buradaki şikayetleri inceleyin derim ben. Ayrıca bir hizmet alırken İnternet üzerinden o hizmeti sağlayan firmanın gerçekten firma olup olmadığını iyi araştırın.

Paylaş

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here