Ana Sayfa EKONOMİ Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat

536
2
Paylaş

Evden eve nakliyat bilindiği gibi bir evin eşyalarının bir başka konuma taşınması, nakliyat sektörü 90`lı yıllarda bu kadar rövanşta değildi kesinlikle çünkü eskiden genel olarak ülkemizde kendi imkanlarıyla kiralık araçlar sayesinde taşıma işlemlerini hallediyorlardı. Günümüz Türkiye`sin de nakliyat sektörü inanılmaz hız kazanarak hemen hemen herkes taşıma ihtiyacı duyduğunda nakliye firmalarının kapısını çalmakta.

Teknoloji`nin evden eve nakliyat alanındaki etkileri
Evden eve nakliyat söylediğimiz üzere bu kadar rövanşta olan bir sektör değildi ama teknolojinin ilerlemesi insanlarda olumlu ve olumsuz bir çok etkiye sebep olmuştur bu etkilerden kaynaklı bir çok sektörde yükselişe geçmiştir. Türkiye`de en çok yükselişte olan sektör ise tabi ki evden eve nakliyat sektörüdür, bunun en sebeplerinin başında söylediğimiz gibi teknoloji gelmektedir, nedeni ise kesinlikle insanların tembelleşmesinden kaynaklanan bir durumdur bize göre, tembelleşen insanlar artık bu tür hizmetleri sunan firma veya kişilere başvuruyor.

Hangi şehirlerde evden eve nakliyat sektörü öncü
Yaptığımız analizlere göre büyük şehirlerde genelde bu sektör birinci sırayı almakta ticari anlamda, yurt içi ticaret piyasasın da en çok paranın döndüğü alan evden eve nakliyat sektörüdür, bu sektörün öncü şehirlerine gelecek olursak analizlerimize göre listeleme şu şekildedir başka İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır, Erzurum ve Mersin illerinde sürekli bir taşınma durumu söz konusu inanılmaz bir evden eve nakliyat ihtiyacı duyulmaktadır.

Paylaş

2 YORUMLAR

  1. Gebze evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmaların bu teknolojiye ihtiyacı var bence nakliyat sektörünün zirvesinde bir ilçe ama hizmet açısından inanın profesyonel bir kaç firma var bu anlamda

  2. keşke herkes anlattığınız gibi teknolojiyi kullaıyor olsa biz neler cektik nakliyecilerden evimizi tasırken şehirler arası belki kaliteli oluyor ama şehiriçi nakliyecilerin çoğunun hizmeti çok kötü iyi olanı vardır elbet ama biz rastlamadık malesef

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here