Ana Sayfa SİYASET İsrail yok edilmeli!

İsrail yok edilmeli!

163
0
Paylaş

Bugünler de yaşanan vahşetin ileride daha fazlasına işarettir, bu kafirleri yok etmediğimiz sürece insanlık daha çok acılar çekecektir. İçimizde Ermeni yandaşları ile ayrı uğraşıyoruz dışarıda bu kafirlerle ayrı uğraşıyoruz. Ne zaman doğru bir atılım yapılacak merak ediyorum.

İÇERİDEKİLERİ ANLAYAMIYORUM
Türkiye’de İsrail devletinin yaptığı zulme laf atacağına hala yok Recep Tayyip Erdoğan şöyle yok Recep Tayyip Erdoğan böyle bu kadar karaktersizlik olabilir mi insanlar ölüyor katliam yapılıyor zulüm görüyor sen hala rant peşindesin, genelde bu komünist zihniyette bu böyle kendi zihni yetmiyor çünkü geri zekalılar, yok hepimiz Ermeniyiz diye haykıranlar dan bir tanesini göremedim doğru düzgün bu zulme karşı gelsin yada gezi parkında ortalığı bir birine katan kol kola girip yürüyüş yapan sanatçıların ön plana çıkması gerekmiyor muydu hani insanlık nerede, ağaç için şehri bir birine katan bunlar değil miydi insan ölüyor neredesiniz.

Milleti salak sanıyorlar o gezi parkında kol kola gezen hepimiz Ermeniyiz diye sokaklara dolanların dizi ve filmlerini izlemek bile ihanettir bu memlekete bunlara pirim verirseniz başınıza çıkarlar. Bunlar pekaka denilen örgüte bile sempati duyanlar bunu herkes biliyor, memleket saf kardeşim can dündar diye bir piç vardı vatanı satıp Fransa’ya kaçan işte tam bunun gibi piçler bu memlekette kalmayacak herkesi çok iyi biliyor takip ediyoruz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here