Ana Sayfa İSLAM Kızlar sorular sitesi neden kapatılmıyor?

Kızlar sorular sitesi neden kapatılmıyor?

156
0
Paylaş

Kızlar soruyor, erkekler soruyor ne soruyor ne cevap veriyorlar belli değil ne kadar ahmak varsa özellikle kızların inanılmaz şekilde din ile alay edercesine yorumlarında söylemler var. Bu siteyi şikayet edeceğim ve edilmelidir de toplumuz kültürünü bozacak derecede serbestlik var cinsel anlamda bir çok şeyin yasaklandığı ülkemiz de bunları göz ardı etmek daha kötü bir durum.

Bu nasıl özgürlük anlayışı

Bu yazım bir çok kişiyi özellikle site yöneticilerinin hoşuna gitmeyecektir belkide, bir kaç kişide proje çerçevesinden bakıp baltalamaya çalışılıyor diye düşüne bilir ve bir çok kişide karşılık olarak eminim yobaz, özgürlük dışı diye düşünecektir. Unutmamalı ki bu ülke bir Türk Müslüman ülkesidir, bu vatanın insanlarının büyük çoğunluğu dini kavramlar için yaşarlar, üç beş çapulcunun özgürlüğü çoğunluğun özgürlüğüne engel oluyorsa ki oluyor toplumu yozlaştırmaktan başka bir şey yapılmıyor bu web sitesinde. Dini her konuda başlık atılıyor ve bu ülkede yayın yapıyorsa bir web sitesi her şeyden önce dini konular çerçevesinde bir politika uygulamak zorundadır, özellikle İslam dinine aykırı söylemlerin geçmemesi için bir koşul koymak zorundadır, şayet bu koşulları içermiyorsa bu ülkede yayın yapmasını yasaklamak gereklidir.

Öncelikle devletin kurumlarını işlerini yapmalarının gerektiğini söyleyerek bu duruma el atmalarını istiyorum ve siz değerli okurların da şikayet etmeleri için İhbar Web adresine girip şikayet etmenizi rica ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here