Ana Sayfa TEKNOLOJİ Muhteşem Osmanlı Hile

Muhteşem Osmanlı Hile

748
5
Paylaş

Günümüz de popüler olan oyunlardan bir tanesi Muhteşem Osmanlı bir mobil oyundur, oyunun aslında ilk sürümlerinde hile yapılabiliyordu. Oyunda bir çok açık mevcuttu ve henüz oturmamış bir sistemdi bir kaç apk hile eklentisi ile her türlü hile yapılabiliyordu.

Şimdi ise artık hile yapamazsınız kesinlikle ama Hükümdarı ve kaleyi kasmak için bir yöntem mevcut. En güzel yöntem ek hesap oluşturup malzeme takviyesi gönderebilirsiniz veya görevlerde askeri takviye göndererek kale ve hükümdar seviyenizi daha hızlı yükseltebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise ücretli satılan kasılmış hesaplar var piyasada satılıyor kale seviyesi 20 olan hesapları satın almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yorum kısımına telefon numaranızı veya iletişim bilgilerinizi örneğin; facebook gibi bırakırsanız sizinle irtibat sağlarız ve kale seviyesi 20 ve üzeri hesaplara sahip olabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİLER;

Krallık 41
Kale seviyesi 20
Hükümdar seviyesi: 30
Vip: 3
Fiyatı: 600 tl

Satıldıktan sonra günlük standart 1 kullanıcı eklenecektir, satış listesinde yukarıdaki özelliklere sahip kullanıcı mevcuttur.

5 YORUMLAR

  1. Merhaba ben kale seviyesi 20 olan bir kullanıcı almak istiyorum mail adresimden bana ulaşır mısınız facebook adresimde aynı maile kayıtlı teşekkürler bir de fiyatları belirtseniz daha iyi olurdu

  2. evet oyunun eski versiyonunda hile yapılabiliyordu ama şimdi yapılamıyor, ama muhteşem bir oyun yapmışlar age of sonra böyle bir oyun ilk defa geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here