Ana Sayfa TEKNOLOJİ Muhteşem Osmanlı Oyun Taktikleri

Muhteşem Osmanlı Oyun Taktikleri

1055
0
Paylaş

Son yılların en popüler oyunlarından biri Muhteşem Osmanlı oynayan arkadaşlara bir kaç bilgi vereyim. Öncelikle yeni başlayanlar için kale seviyenizi 10 yapmaya çalışın bu işlem çok kısa sürecektir, ortalama en fazla iki gününüzü alır ondan sonra güçlenmek adına kale seviyenizi kesinlikle yükseltmeyin.

Kale seviyesi 10 olduktan sonra yapacağınız şey diğer alanları kale seviyenize getirmek olsun. Bir çok kullanıcı başladığında kale seviyesini sürekli yükseltme derdine düşüyor bu o kadar çok yanlış ki. Bu durum hem eliniz deki dakika eksiltmelerin yok olmasına sebep olur hemde güç olduğunuzu zannedersiniz ama hiç alakası bile yok.

Oyun sistem olarak belirli seviyeler üzerine hazırlanmıştır, şehrinizin içinde tüm alanlar arasında seviye farkı olmamalıdır. İkinci etapta seviye 13 unutmayın kale seviye 13 değil yukarıda belirttiğimiz gibi tüm şehir seviye 13 olmadan yine kale kasmayın bu şekilde seviye 15, seviye 20 ve seviye 30 şeklinde ilerleyin bu sayede daha hızlı seviye atlarsınız ve eksiltmeler size kalır.

Önemli unsurlar nelerdir

Birinci önemli bölüm kahramanlardır, kahramanlarınız arasında önceliğiniz kösem sultan olmalıdır, kösem sultan sizin seviye atlamanıza inşaat anlamında en çok yardımı dokunan kahramandır. Sonrasında savaş kahramanlarına ağırlık verebilirsiniz.

İkinci bölüm endüstri bu bölümde yine bir önceliğiniz şehir geliştirilmesi olmalıdır. Öncelikle şehir gelişecek ki siz gelişin. Sırasıyla sonrasında kaynaklar, şehir savunması, askeri ve en son taktikler.

Üçüncü bölüm demirci ile geliştirme ve gelişimler yapabilirsiniz. Ufak bir kaç gözden kaçan bonus hakkında da bir kaç şey söyleyelim şehir içinde gezen konuşan askerler konuştuğunda tıkladığınız da cümleye bonus kazanırsınız, ayrıca şehir içinde akan dere suyunda bazen kutular geçer veya fıçılar üzerine tıkladığınız zaman yine ödül kazanabilirsiniz.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here