Ana Sayfa DÜNYA Nedir bu saçmalık nerede Türkün duruşu

Nedir bu saçmalık nerede Türkün duruşu

314
5
Paylaş

Herkesin bildiği Kudüs katliamları için kimse bir şey yapmıyor özellikle Türkiye doğru düzgün bir adım atmıyor, Amerika’da İsrail’de böyle bir şey söz konusu olsa bunun sebebi Türkiye olsa emin olun bir tane Türk bırakmazlar o topraklarda. Yakın dönemde hatırlarsınız bir Rus ajanı için bir tane Rus bırakmadılar Amerika’da İngiltere’de.

Ne zaman uyanacak Müslümanlar
Bu zulme yapabildiğimiz sadece eylem yapmak sadece konuşmak ama Türkiye olsun diğer Müslüman ülkelerin elinden bir çok şeyin gelmesi gerekmez mi? Neden bu karaktersiz insanları hala memleketimiz de tutuyoruz hala anlamış değilim, tüm Amerika, özellikle İsrail konsoloslukları sınır dışı etmek bu kadar mı zor. Neden korkuyoruz neden korkmalıyız hiç bir düşünmüyor bu Müslüman devletlerin başındaki şahsiyetler ne sanıyorlar milletler mi dağılacak ekonomi mi alt üst olacak, siz sanıyor musunuz bu Müslüman milletler ekonomik sorunlardan dolayı korku endişe içinde özellikle Türkiye’deki toplumun psikolojini hiç bir bilmiyorlar mı gözünü korkutamaz bu toplumsal olaylar Türk milletini 15 temmuzda yanınız da değil miydi bu millet orada olmanızın temelde yatan önemi bu insanların vicdanlarının rahat olması değil mi? Zamanında Karaktersiz Ermenilerin Azerbaycan’da yaptığı katliamlara ses çıkarmayanlar dan sizin ne farkınız kaldı şimdi ki Kudüs’te katliam yapanlara ses çıkarmayarak.

İcraat istiyoruz artık
Ölümse ölüm ALLAH’tan der ölürüz nasip böyleyse bizler ALLAH’tan başka hiç bir şeyden korkmuyoruz demiyor musunuz içinizden siz hiç kalbiniz nasıl atıyor böyle bir katliama göz yumarak Türkiye’de İsrail konsolosluklarının kapatılmasını istiyoruz sonucu ne olacaksa olsun emin olun ALLAH’ın azabından büyük olmayacaktır.

Gün gelir Türk susmaz siz de kalmazsınız
Gün gelir bu hayvanlığa ses çıkarmazsanız millet’de sizin söylemlerinizi bir gün duymayacak duruma gelecektir işte o zaman hiç bir silah, devlet, millet ve kuruluş Türklerin önünde duramayacaktır. Herkes medyada bir şeyler söylüyor bu söylemlerin İsrail hayvanat bahçesi devletine karşı bir şey ifade etmiyor bunu biz kadar siz de biliyorsunuz. Söylemlerden vazgeçip gerçek icraatlara başlamak için geç kalınmadı mı?

5 YORUMLAR

  1. Evet savaş geliyor gittikce iş sarpa saryor az kaldı az gelyor ses geliyor 3 cü dünya savaşı başladığı zaman bak TÜRK ULUSU bir araya geliyor israilin işi bitiriyor azın azın israil öldürdüğün müslümanları intikamın alınacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here