Ana Sayfa KÜLTÜR ve SANAT Sohbet

Sohbet

294
0
Paylaş

Günümüz de insanların en çok tercih ettiği sitelerin başında sohbet ve chat içerikli siteler gelmektedir, sosyal medyanın da genel olarak bakıldığında programların da sohbetin yer olduğunu görüyoruz, bunların başında facebook, google ve twitter gelmektedir, ilk başlarda twitter da sohbet bölümü yoktu ama insanların ne kadar önemsediğini görünce oda yazılımına chat bölümü entegre etmiştir.

Peki ya diğer taraftan sadece sohbet platformu olarak yayın yapan web siteleri, batı ülkelerinde genel olarak gelişen teknolojiyi en iyi kullanan platformların ABD başta olmak üzere Avrupa ülkelerinin bir çoğunda kameralı ve sesli sohbet platformları göze batıyor, ülkemizde hala mIrc programı kullanılmaktadır, mirc genel olarak size sohbet odalarında yazılı sohbet etmenize imkan sağlamaktadır, ama web üzerinden veya mobil uygulamalar size daha fazlasını sunmaktadır.

İşte bizde Türkiye’de bunu gerçekleştirmek için Türk yapımı bir chat platformu geliştirdik, bu platformda yüzlerce sohbet odaları binlerce kullanıcı özgürce kurallar çerçevesinde dilediği gibi sohbet edebiliyor. Üyelik sistemini kullanarak veya misafir olarak bu platfromda yer alabilirsiniz, üyelik için hiç bir ücret ödemezden dilediğiniz kişiyle görüntülü, sesli ve yazılı olarak chat yapabilirsiniz. İyi eğlenceler, bol sohbetler

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here